Close

O nás

Projekt www.nobio.sk vznikol za účelom poskytovania komplexných služieb a vytvorenia jedinečnej a širokospektrálnej ponuky zákazníkom v oblasti nábytkového kovania, doplnkov a najrozmanitejšej ponuky produktov určených nielen pre domácnosti, ale komplexné zariadenie interiérov. Či už potrebujete niečo opraviť, vymeniť pokazený pánt, zmeniť vzhľad kuchynskej linky novou pracovnou doskou či drezom, hľadáte praktické závesné alebo výsuvné systémy, vešiakové zostavy, predeliť izbu posuvnými priečkami, alebo si chcete zostaviť či zmontovať nábytok podľa Vašich predstáv, tak ste na správnom mieste.

Samotným predajom však naša úloha nekončí. Na našom portáli nájdete množstvo návodov alebo inštruktážnych videí. Rovnako zákaznícke centrum prostredníctvom bezplatnej infolinky 0800 080 110 alebo vďaka interaktívnemu online chatu je Vám k dispozícii pomôcť nie len vo vhodnom výbere, ale dokáže Vám pomôcť s prípadnou montážou, resp. aplikáciou zakúpeného produktu. Objednaním našich produktov naša služba pre Vás ako zákazníka vôbec nekončí, práve začína.

Rozmanitosť produktov pre zariadenie interiérov nepozná hraníc. Nenašli ste u nás čo hľadáte? Máte problém s vyhľadávaním toho čo potrebujete? Všetky Vaše podnety radi privítame na e-mailovej adrese nobio@nobio.sk

Ďakujeme za návštevu našej stránky a tešíme sa na Vaše podnety.

Hány Abdalla
Stanislav Biroš
spoluzakladatelia projektu


Close